MY O NÁS

HISTORIE
Od roku 1993 se specializujeme na výrobu nábytku, ve vývoji a výrobě kuchyní čerpáme z bohatých zkušeností a znalostí, vycházejících z našeho působení na trhu interiérového vybavení. Výroba je realizována z výběrových a kvalitních materiálů, technologií CNC obrábění, která garantuje záruku přesnosti a kvality. Trochu patriotismu neuškodí, všechny kuchyně jsou vyrobeny v naší české výrobě a rukou českého pracovníka i proto si můžeme dovolit garantovat kvalitu.

CO CHCEME
Chceme se stát Vaším spolehlivým partnerem. Konzultanti a poradci KUCHYNĚ PROKOP jsou specialisty v oblasti interiérové dodávky kuchyní. Rádi pomůžou odbornou radou při plánování i výběru.
Podle Vašeho požadavku můžou nabídnout alternativní řešení s ohledem na technické možnosti nebo cenu kuchyňské sestavy.

O KVALITĚ
Chceme dát našim zákazníkům jistotu, proto je záruka kvality pro nás důležitá. Víme, že jen tak dosáhneme vysokého standardu, kdy jen dobré má šanci. Stálá kontrola kvality a kompletnosti je nedílnou součástí naší výroby. Kvalita pro nás znamená také ekologickou výrobu. Neplýtváme surovinami, snažíme se nacházet nové způsoby a minimalizovat dopad naší činnosti na životní prostředí, to vše s pocitem odpovědnosti vůči nám, našim dětem i vnoučatům.

MOTTO
Díky obětavé práci celého týmu KUCHYNĚ PROKOP se s osobní odpovědností rád stanu Vaším dodavatelem.

Prokop J.