SERVIS ZÁKAZNÍKŮM

INFORMAČNÍ SERVIS  /  TEL +420 777 766 090
Pokud se nechcete zdržovat čtením a máte otázky nebo potřebujete s něčím poradit,  využijte náš informační a poradenský servis. Odpovídáme i na SMS.

KUCHYŇSKÝ KONZULTANT A NÁVRHÁŘ „ STAČÍ ZAVOLAT “
Pokud si přejete zařídit novou kuchyň, využijte služeb našich kuchyňských poradců. Naši školení pracovníci Vás z pohodlí Vašeho domova provedou celým projektem budoucí kuchyně. Toto vše získáváte naprosto zdarma.

VIRTUÁLNÍ PLÁNOVÁNÍ  / 3D VIZUALIZACE
Profesionálním zaměřením předejdete mno­hým nesrovnalostem, které mohou zvýšit cenu dodávky. Návrháři KUCHYNÍ PROKOP vše po­třebné zajistí, vytvoří virtuální interiér kuchyně, který vystihuje její reálnou budoucí podobu. Na základě projektu získáte aktuální cenu sestavy, vše samozřejmě zdarma.

SLUŽBY ARCHITEKTŮ
Pro nadstandardní projekty si dovolujeme na­bídnou služby špičkových bytových architektů a designérů, tyto služby jsou za úhradu.

MONTÁŽNÍ SLUŽBA
V rámci vlastní montážní a servisní služby kuchyň odborně namontujeme a předáme. Pro dodávku bez montáže připravíme vše po­třebné. Informace o ceně a podmínkách montážní služby zde.

DOPRAVA
Většina našich výrobků je prakticky balena s možností vlastního odvozu. Pokud je přepravovat nechcete, dopravu zajistíme a výrobky dovezeme vlastní dopravou. Ceník dopravy zde.

SPLÁTKOVÝ PRODEJ
Již je možné nakupovat „KUCHYNĚ PROKOP“ také na splátky.PŘIPRAVUJEME PRO VÁS

INSTALACE  PRO SPOTŘEBIČE
Prostřednictvím partnerských firem už brzy dokážeme nabídnout úpravu instalace plynu, vody či elektrorozvodů. Více informací získáte v našem informačním servisu.